Bizi ArayIn: 03124461727 Eposta: info@ankarasehirkulubu.com
KULÜP A.Ş.K. Enerjisi Sizi de Sarsın.

Bliss Güzellik ve Spa Merkezi

Ankara Şehir Kulübü BLISS Güzellik Merkezi, müşteri memnuniyetini birinci planda tutma vizyonuyla hizmet veren bir sağlık ve güzellik merkezidir.

Sağlıklı bir vücut ve taze bir ruha sahip olmanın yolu Bliss güzellik merkezinden geçer. Sağlığına ve güzelliğine önem verenlerin ilk tercihi ve Ankara Şehir Kulübü’nün seçkin konukları arasında yerinizi almaya karar verdiğiniz andan itibaren, merkezin bünyesinde bulunan pek çok ayrıcalıklı hizmetten yararlanmaya ve hayata bambaşka bir gözle bakmaya başlayacaksınız.

Epilasyon Ünitesi

Kusursuzluğun başlangıcı epilasyon ünitemizde etkili ve güvenli çözümlerle, değişimi hızlı bir şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Cilt Bakımı

Yenilenmenin altın anahtarı, cilt bakımı ünitemizde yaşlanma, nemsizlik, sarkma, akne, kuperoz ve lekelenme problemlerinizi ortadan kaldırabilirsiniz.

Tazelik ve yenilenmenin keyfini estetik dünyasının en son teknolojisi “Skin Life” ile yaşabilir ve tek seansta cildinizde gençleşmeyi hissedebilirsiniz.

Zayıflama

Gerçek güzelliğin kesin çözümü “Body Mixer” ve “Ondattiva” ile bölgesel zayıflamanın mutluluğunu hissedebilirsiniz. Sağlıkla gelen ve cildinizde ışıldayan doğanın mucizesi yine doğadan gelen yosun, termal mineral tuzlar, deniz planktonları içeren D-tox bakımları ile ruhunuza keyifli bir yolculuk için sizleri bekliyoruz.

Özel Bakımlar

Canlı bir tazeliğin özgün ifadesi genel bakımlarımızla tepeden tırnağa yenilenmek için, Man-Ped, SPA Man-Pad, Ağda, Kirpik Perması, Kaş Dizayn, Kalıcı Oje, Kalıcı Kirpik, Kalıcı Makyaja kadar kişisel bakımlarınız için gerekli tüm hizmetleri, eğitimli ve profesyonel ellerden kalitenin tek adresi Ankara Şehir Kulübü bünyesindeki Bliss Güzellik Merkezi’nden alabilirsiniz.

Kozmetik Danışmanlık

Özel olmanın keyfini sizin için özel olarak hazırlanmış ürünlerimizle yaşayabilirsiniz. Kozmetik danışmanlık profesyonel ellerde değer kazanır. Bu ayrıcalığın özeli siz olmak istemez misiniz!!!

Sık Sorulan Sorular